Net Addicted
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Net Addicted

Ai grija ce iti doresti.S-ar putea sa gasesti aici tot ce ai nevoie.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Grand Theft Auto IV

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Shoker
Administrator
Administrator
Shoker


Number of posts : 284
Age : 34

Grand Theft Auto IV Empty
PostSubject: Grand Theft Auto IV   Grand Theft Auto IV Icon_minitimeSat Jun 30, 2007 1:49 am

Nume: Grand Theft Auto IV
Rockstar a anunţat seara trecută în mod oficial că lucrează cu spor la partea a patra din ultra-populara serie "Grand Theft Auto".
Intitulat simplu Grand Theft Auto IV, jocul este produs de către Rockstar North, divizia care s-a ocupat de originalul Grand Theft Auto III (2001) pentru PS2 şi PC şi de Liberty City Stories (2006) pentru PSP, lansat în urmă cu câteva luni.
Jocul se va desfăşura în prezent şi se va reveni în celebrul Liberty City, creat după oraşul New York, iar personajul principal va fi un emigrant rus! Detalii despre povestea jocului nu se cunosc încă deocamdată. Ne putem aştepta la îmbunătăţiri şi la capitolul gameplay, cu elemente noi, oferind noi posibilităţi şi provocări.
Grafica este superbă, aşa cum ne aşteptam de la un joc de pe generaţia nouă de console şi dispune de o serie de efecte grafice impresionante printre care şi un ciclu zi-noapte extrem de realist, reflexii şi detalii incredibile ale personajelor, după cum se poate observa şi din trailer şi poze.
Data lansării: 19 Octombrie 2007 pentru PlayStation 3 şi Xbox 360.
Versiunea pentru PC va urma probabil în scurt timp (observ că nu mai au exclusivitate pentru Sony).
A fost lansat site-ul oficial, unde până la data lansării veţi putea găsi poze, filme, ştiri şi multe alte bonusuri. Pe site puteţi găsi primul trailer oficial al jocului, lansat în noaptea de 29 spre 30 martie 2007 şi prezintă primele imagini din joc. Puteţi descărca trailerul în versiune High Definition de pe site-ul oficial sau puteţi să îl vedeţi pe Youtube la link-ul de mai jos.
RockStarGames
Pentru Imagini da-ti Click:Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici
free video hosting
Free Video Hosting
Back to top Go down
http://addicted.forumz.ro
pimp_x
Moderator
Moderator
pimp_x


Number of posts : 27
Age : 33

Grand Theft Auto IV Empty
PostSubject: Imi cumpar Playstation 3 orice ar fi   Grand Theft Auto IV Icon_minitimeMon Jul 09, 2007 9:22 am

Deci nu trebuie ratata cele mai reusite jocuri sunt cele de la gta! Gta rulz 4 ever de abia astept sa apara pe pc daca nu reusesc sa iau play station 3 si jocu deja dau faliment cred ca vand pc Smile))
Back to top Go down
 
Grand Theft Auto IV
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Grand Theft Auto IV, amanat pentru 2008

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Net Addicted :: Noutati Jocuri[Info]-
Jump to: