Net Addicted

Ai grija ce iti doresti.S-ar putea sa gasesti aici tot ce ai nevoie.

HomePortalCalendarFAQSearchRegisterLog in

Share | 

Grand Theft Auto IV

Go down 
AuthorMessage
Shoker
Administrator
Administrator

Number of posts : 284

PostSubject: Grand Theft Auto IV   Sat Jun 30, 2007 1:49 am

Nume: Grand Theft Auto IV
Rockstar a anunțat seara trecută în mod oficial că lucrează cu spor la partea a patra din ultra-populara serie "Grand Theft Auto".
Intitulat simplu Grand Theft Auto IV, jocul este produs de către Rockstar North, divizia care s-a ocupat de originalul Grand Theft Auto III (2001) pentru PS2 și PC și de Liberty City Stories (2006) pentru PSP, lansat în urmă cu câteva luni.
Jocul se va desfășura în prezent și se va reveni în celebrul Liberty City, creat după orașul New York, iar personajul principal va fi un emigrant rus! Detalii despre povestea jocului nu se cunosc încă deocamdată. Ne putem aștepta la îmbunătățiri și la capitolul gameplay, cu elemente noi, oferind noi posibilități și provocări.
Grafica este superbă, așa cum ne așteptam de la un joc de pe generația nouă de console și dispune de o serie de efecte grafice impresionante printre care și un ciclu zi-noapte extrem de realist, reflexii și detalii incredibile ale personajelor, după cum se poate observa și din trailer și poze.
Data lansării: 19 Octombrie 2007 pentru PlayStation 3 și Xbox 360.
Versiunea pentru PC va urma probabil în scurt timp (observ că nu mai au exclusivitate pentru Sony).
A fost lansat site-ul oficial, unde până la data lansării veți putea găsi poze, filme, știri și multe alte bonusuri. Pe site puteți găsi primul trailer oficial al jocului, lansat în noaptea de 29 spre 30 martie 2007 și prezintă primele imagini din joc. Puteți descărca trailerul în versiune High Definition de pe site-ul oficial sau puteți să îl vedeți pe Youtube la link-ul de mai jos.
RockStarGames
Pentru Imagini da-ti Click:Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici Aici
free video hosting
Free Video Hosting

pimp_x
Moderator
Moderator

Number of posts : 27

PostSubject: Imi cumpar Playstation 3 orice ar fi   Mon Jul 09, 2007 9:22 am

Deci nu trebuie ratata cele mai reusite jocuri sunt cele de la gta! Gta rulz 4 ever de abia astept sa apara pe pc daca nu reusesc sa iau play station 3 si jocu deja dau faliment cred ca vand pc Smile))
Back to top Go down

Grand Theft Auto IV
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Auto aliniere subforumuri [v1] [Update]
» Auto aliniere subforumuri